Kale Havacılık Sanayi A.Ş

HP Servis & Bakım Hizmetleri


Kale Havacılık Sanayi A.Ş

Kale Grubu Hakkında;


Temelleri 1957 yılında Çanakkale Seramik Fabrikaları A.S. ile atılan Kale Grubu, yarım asrı aşan macerasında; Türkiye'de seramik sektörünün kurulusuna öncülük etmiş, bu alandaki yatırımları ile bir dünya devi olmuştur.


Her geçen yıl büyüyerek gelişen ve yeni sektörlere yatırım yaparak; makine ve parça imalatı, savunma, kimya, elektrik malzemeleri, enerji, bilişim ve nakliye sektörlerinde de sadece Türkiye'nin değil Avrupa'nın da en önemli ve başarılı guruplarından biridir. Bugün her biri kendi alanlarında lider 17 şirkete sahip, Çanakkale başta olmak üzere Türkiye'nin çeşitli lokasyonlarıyla; Italya'da fabrika ve marka yatırımları olan, 5.000'i aşkın çalışanı ile faaliyet gösteren Türkiye'nin önemli sanayi kuruluşları arasındadır.


Bugün Avrupa'nın 3. dünyanın ise 12. en büyük seramik karo üreticisi, Yapı Kimyasalları sektöründe üretim ve satış kapasitesi olarak Türkiye ve bölgesinin 1. Avrupa'nın ise 5. şirketidir. Ayrıca %100 özel sermayeli bir Türk şirketi olarak, savunma ve havacılık konusunda uluslararası alanda itibar sahibi olmuştur. Dünyada 100 ülkede ve 400'ü aşkın noktada Kale markalı ürünleri, tüketicilerle buluşturan şirketler topluluğudur.


Proje Öncesi ve Çözüm


Dünyanın büyük projelerinden biri olan müşterek taaruz uçağı olan F-35’ e ve Amerikan öncü firmalarından Boeing’ e gövde, kanat üretimi yapan Kale Havacılık için süreklilik ne kadar önemlidir ?

Kale Havacılık veri merkezi iyileştirme projesi için yaptığımız keşif çalışmaları neticesinde destek paketi biten, bitmeye yakın olan ve kritik göreve göre yetersiz destek paketli olan ürünler tespit edilmiştir.

Doğabilecek olası sorunlara hızlı ve iş akışını etkilemeyecek şekilde tek noktadan Servis ve Garanti Yönetimi hedemiz için; Envanter detayları, garanti durumları, uygun servis seçenekleri ve risk analizleri müşterimize rapor halinde sunulmuştur.

Proje onayından sonra arızalı parçanın temin edilememesi, yüksek servis hizmeti ücreti gibi sorunlar ile uğrasmadan tek bir iletişim numarası ile hızlı çözüm ve maksimum müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

Müşteri

Kale Havacılık Sanayi A.Ş


Sektör

Havacılık


Ürün ve Hizmetler

  • HP Servis & Bakım Hizmetleri (HP profesyonel Kontrat Anlaşması)
  • Veri Merkezi Envanter Kontrolü
  • Garanti Süresi Kontrolleri Risk Analiz Çalışması