MULTI Turkey

Kişisel Sistemler Çözümleri


Multi Turkey

Multi Turkey Hakkında;


Multi Turkey; Avrupa ve Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım ve yönetim şirketlerinden biridir.


Avrupa’nın 12 ülkesinde faaliyette olan Multi Turkey, Türkiye’de de yönettiği 16’sı aktif, biri geliştirme aşamasındaki projesi ile en büyük perakende platformudur.


Portföyünde yer alan projeler; Forum Bornova, Forum Mersin, Forum Çamlık, Forum Trabzon, Forum Aydın, Forum Ankara Outlet, Forum Istanbul, Forum Kapadokya, Marmara Forum, Forum Kayseri, Forum Gaziantep, Gordion AVM, Forum Erzurum, Forum Magnesia ve Esas 17 Burda’dır.


2004 yılından bu yana Türkiye’de 4 milyar Euro değerinde yatırım, 870.000 metrekarelik toplam kiralanabilir alan ile birlikte 45.000 kişiye istihdam sağlamıştır.


Proje Öncesi ve Çözüm


Multi Turkey, merkez ve Türkiye genelindeki AVM şubelerinde kullanılan kişisel sistemlerin güncellenerek, personel kaynaklarından alınan verimi arttırarak ve kesintisiz hizmet politikası planlanmıştır.

Bu hedeften yola çıkarak mevcut sistemlerin analiz ve raporlama çalışmalarının tamamlanmasının ardından ihtiyaca özel tasarladığımız HP marka "Elite Serisi" kurumsal notebooklar ile doğru çözüme ulaşabileceğimiz kararına vardık.

Proje onayından sonra merkez lokasyonları için 180 adet, Türkiye geneli şubeler için 70 adet özel tasarım "HP Elitebook" depomuzda muhafaza edilmiş, projenin süresi için öngörülen 15 günlük bir zaman dilimi içerisinde işletim sistemi ve kuruma özel yazılımlar uzman mühendis ekip arkadaşlarımız tarafından yüklenerek notebook dağıtımları gerçekleştirilmiştir.

Proje geneli için hedeedigimiz "Kesintisiz Süreklilik" & "Yüksek Müşteri Memnuniyeti"" ile projeyi başarıyla tamamlamış bulunmaktayız.

Müşteri

Multi Turkey


Sektör

AVM Yönetimi


Ürün ve Hizmetler

  • HP Elitebook 820 Notebook PC
  • HP Elitebook 840 Notebook PC
  • HP Elitebook 850 Notebook PC
  • HP EliteDisplay 21,5” Monitör
  • HP EliteDisplay 23” Monitör
  • Client Kurulum ve Destek Hizmetleri