Bulut Transformasyon Hizmetleri

Bulut Transformasyon Hizmetleri

Teknolojinin geçirdiği evrim ve iletişim kaynaklarının çoğalarak çeşitlenmesi ve artık günümüzde çok hızlı büyüyen veri miktarları sonrasında Bulut Bilişim Teknolojileri artık hayatımızda daha fazla yer etmektedir. Hem bireysel hem de Kurumsal Servisler olarak kullanım olanaklarının artması, uygulanabilir çözümlerin geliştirilmesi ile birlikte hayatımızda yer almaya başlayan Bulut Bilişim (Cloud Computing) verilerinizin size ait (private) bir yapı üzerinde veya internet üzerinden erişebileceğiniz (public) bir alanda bulundurulması ve servis olarak sunulması olarak özetlenebilir. Bu yapılar size özel, ortak veya hibrit yapılardan oluşabilir.

Düşük donanım maliyetleri, gelişmiş performans, düşük yazılım maliyetleri, anında güncelleme, daha yüksek depolama kapasiteleri, arttırılmış veri güvenliği, yüksek ve mobil erişilebilirlik gibi sayısız avantajları bünyesinde barındırılan bulut bilişim çözümleri doğru model ile uygulandığında maliyet azaltıcı ve kolay yönetilebilir yapılar oluşturmak için uygun çözümler olarak öne geçmektedir.

Aeris Teknoloji Çözümleri Kurumunuzun bu platformda yer almasını sağlamak, iş birimlerinizi bu çözümler ile tanıştırmak için Bulut Transformasyonu konusunda uygulama ve dağıtım hizmetleri vermektedir.

Lütfen edinebileceğiniz faydalar ve bunlara ait bir sunum için bizimle iletişime geçiniz.