Microsoft Azure Veri Merkezi

Teknoloji Destek Hizmetleri Nedir?

Teknoloji Destek Hizmetleri grubunun öncelikli amacı tüm müşterilerinin HP veya HP markalı olmayan BT altyapılarının tam kapasite ve kesinti yaşamadan doğal yaşam döngüsüne devam etmesini sağlayacak tüm reaktif ve proaktif hizmetleri planlamak ve yerine getirmektir.


Teknoloji Destek Hizmetleri Nedir?

Donanım Desteği

  • Uzaktan problem teşhisi ve destek
  • Yerinde donanım desteği
  • Firmware güncellemelerine erişim
  • Yedek parça ve malzemeler
  • X86 sunucular için ortak destek (Red Hat, Windows, Vmware...)

Yazılım Desteği

  • Teknik kaynaklara erişim
  • Yazılım özellikleri ve çalıştırma desteği
  • Uygulanabildiği şekliyle yazılım ve lisans güncellemeleri

Opsiyonel Özellikler

  • DMR (Bilgi saklayan diskler müşteride kalır)
  • C-DMR (Bilgi saklayan tüm bileşenler müşteride kalır)

HP Destek Hizmetlerini Neden Önermekteyiz?


Maliyet AvantajıMaliyet Avantajı

Maliyetlerinizi düşürmenizi sağlayan, operasyonunuza uygun HP Destek Paketlerini kullanarak garanti seviyelerinizi nasıl genişletebileceğinizi ve uzatabileceğinizi seçme imkanına sahip olursunuz.


Olası Risklerinizi Minimum Seviyeye İndirinOlası Risklerinizi Minimum Seviyeye İndirin

Kullanmakta Olduğunuz ürünlerin garantilerini uzatarak donanım arızalarına karşı risklerinizi minimum seviyeye indirebilir, arızalanan parça ya da parçaların teminini yüksek servis ücreti ve temin süresi gibi sorunları dert etmeden çalışmanın keyfini sürebilirsiniz.


İhtiyaca Yönelik Alternatiflerİhtiyaca Yönelik Alternatifler

Garantisi bitmiş ya da bitmeye yakın olan ürünleriniz ihtiyaç ve risk analizlerine göre birbirinden farklı destek paketleri ile sizin için en uygun alternatifi tek noktadan yönetim ve tek noktadan çözüm ayrıcalığı ile endişe yerine yeni fikirler taşımanıza yardımcı olur.


İhtiyaca Yönelik Alternatiflerİhtiyaca Yönelik Alternatifler

HP nin Türkiye deki büyük iş ortaklarından biri olan Aeris Teknoloji Çözümleri sizin için HP olsun ya da olmasın tüm cihazlarınızın seri numarası keşfini yapabilir, uygun servis seviyesinin seçimi ve seçilen servis için özel fiyatlandırma çalışması yapabilir. Aeris Teknoloji Çözümleri bu hizmeti ücretsiz olarak vermekte, bu sayede firmanızın sistem odasındaki tüm envanterinizi, model ve seri numaralarını, garanti durumlarını ve ya garanti bitiş tarihlerini risk analiziniz ile birlikte uygun kontrat seçenekleriyle detaylı olarak paylaşabilmektedir.

Envanter, risk analizi ve uygun çözüm önerilerimizden sonra HP nin yaygın servis ağı ile birlikte tek noktadan yönetim ve çözüm rahatlığını yaşayabilirsiniz.