Hpe Primera

HPE PRIMERA

Kritik görevler yeniden tanımlandı


İşletmelerin her şeyi hızlandırmaları gerekir ancak geleneksel üst seviye depolama bu hızı karşılayamamaktadır. Artık günümüzün ve geleceğin her görev açısından kritik uygulaması için kendi kendini yöneten akıllı depolamanın zamanı geldi. Karşınızda, ödün vermeden inovasyon yapabilmeniz amacıyla bulut çevikliğinin kilidini açan, görev açısından kritik uygulamalar  için dünyanın en akıllı depolama çözümü olan HPE Primera. Kanıtlanmış esneklik üstüne kurulu olan ve HPE InfoSight zekası ile desteklenen HPE Primera dakikalar içinde kurulan, şeffaf bir şekilde yükseltilen ve hizmet olarak sunulan depolama ile verilere anında erişim sağlar. Ayrıca %100 kullanılabilirlik garantisiyle desteklenir.


 HPE PRIMERA görev açısından kritik uygulamaları yeniden tanımlıyor.


HPE, görev açısından kritik depolamayı zeka, donanım ve yazılımda bir dizi inovasyonla yeniden tanımlıyor. HPE Primera, sektörde eşi benzeri görülmemiş bir deneyim sunuyor. Bu inovasyonlar, uygulamaya anında erişim, garantili %100 veri kullanılabilirliği ve her zaman hızlı, çok düşük gecikme için temel oluşturuyor.

Küresel Zeka
  %100 Kullanılabilirlik garantisi

Tamamen etkin mimari
  Hizmet odaklı OS

Timeless Storage
  Hizmet odaklı teslimat


Hpe Primera Çözüm Önerisi Dokümanını indirmek için lütfen tıklayınız.


Dijital dönüşüm yol haritanız oluşturmak ve ücretsiz "Veri Merkezi Analizi Raporu" oluşturma hizmetimizden faydalanmak için;

buraya tıklayarak bir eposta göndermeniz veya 0212 217 4 217 telefon numaramızdan bize ulaşmanız yeterli