İş İstasyonları

İş İstasyonları

Endüstri Lideri Profesyoneller için Endüstri Lideri İş İstasyonları


İş İstasyonları ile performans ve güvenilirlik konularında, ihtiyaç duyduğunuz daha fazla bellek, depolama, sabit disk, ssd disk ve raid konfigürasyonlarına sahip olabilir, sıra dışı gereksinimleri karşılamak için tasarlanmış sistemlerle standartların üzerine çıkabilirsiniz.

İş İstasyonları söküp takma işlemleri için alet gerektirmeyen tasarım, görünmeyen kablolar, servis kolaylığı, verimlilik ve genişleme olanağı sunar. Bu sebeple doğru büyüklük ve fonksiyonları bünyesinde barındırmak için tasarlanır.


Neden İş İstasyonu


  • Profesyonel Grafik Kartları
    İş İstasyonları geniş bir aralığa sahip profesyonel 2 Boyut (2D) ve sıra dışı 3 Boyut (3D) yeni nesil AMD ve NVIDIA ekran kartlarını destekler. Birden fazla üst düzey grafik ve GPU hesaplama donanım hızlandırması kartı ile zorlu görsel iş yüklerini işleyebilir.
  • En üstün işleme gücü
    Yüksek performanslı çoklu-çekirdekli Intel® Xeon® işlemciler, sunucu ve iş istasyonu sınıfı zorlu uygulamalar için Intel tarafından üretilerek test edilmektedir. İhtiyacınız olduğunda çift soketli iş istasyonları üzerinde, ikinci bir işlemci işlem gücü ile 24 çekirdeğe ulaşabilirsiniz. Bu sayede çalışmalarınızda işler bölünerek performanslı şekilde sonuçlandırılır.
  • ECC Hafıza (RAM)
    Bellek hataları, önemli bir işlemin ortasında sistem çökmesine kadar kötü sonuçlarla her yerde ve her zaman ortaya çıkabilir. Veri bütünlüğünü koruyarak çalışırken bellek sistemindeki geçici hataları saptamak ve düzeltmek üzere masa üstü iş istasyonlarında Hata Düzeltme Kodu (ECC) belleği kullanılır.