Müşteri İlişkileri Yönetimi(CRM)

Müşteri İlişkileri Yönetimi - CRM

Microsoft Dynamics ürün ailesinden Microsoft CRM artık CRM Online ürünü ile Bulut’ta, CRM Online ürünü ile ;


Etkili satış yapın

Müşterileriniz artık çok daha bilgili olduklarından, satın alma kararlarını daha siz onlarla bağlantı kurmadan alıyorlar. Satış ekibinizin bu yeni müşteri yolculuğuna alışması, müşterilerle daha derin ilişkiler kurarak tüm etkileşimleri daha kişisel hale getirmesi gerekiyor.

Microsoft Dynamics CRM ile satış bölümünüzü bu yeni müşteri yolculuğuna göre yeniden tasarlamanıza yardımcı oluyoruz. Satış temsilcileriniz hedefe odaklanabilir, müşterileri daha çabuk kazanabilir ve daha çok satış yapabilir.

Her yerde özen gösterin.

Sosyal ağlar ve mobil, müşterilerin hizmet beklentilerini dönüştürdü. Müşteriler web, sosyal ağlar, mobil ve telefon ortamları genelinde kalite ve kendi koşullarına göre kişiselleştirilmiş hizmet bekliyor.

Microsoft Dynamics CRM ile müşterilere istedikleri zaman ve istedikleri kanaldan onları ilgilendiren, kişiselleştirilmiş hizmetler sunarak uzun süreli müşteriler edinebilirsiniz. Satış görevlilerinizin harika bir müşteri hizmeti sunabilmeleri için ihtiyaç duydukları her şeyin ellerinin altında olmasını sağlayın.