Barracuda Advanced E-mail Gateway ve Cloud to Cloud Backup ürünlerimiz;

“Barracuda Office 365 Mail güvenliği ve Office 365 öğelerinin sınırsız yedeğini almak için Barracuda Advanced E-mail Gateway ve Cloud to Cloud Backup ürünlerimize göz atabilir, aşağıdaki kampanya fiyatları ile hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.“
Kurumsal düzeyde buluta hazır güvenlik çözümleri üretmektedir. Portföyünde yer alan güvenlik ürünleri ve hizmetleri, buluta geçişinizi kolaylaştırmak ve yeni bulut altyapınızda ihtiyacınız olan gelişmiş güvenliği sağlamak üzere tasarlanmıştır.
Advanced E-Mail Gateway with ATP;
$23 $125
/ Per year
Virüs tarama özellikleri tarafından algılanmayan gelişmiş kötü amaçlı yazılımları, sıfır gün ataklarını ve hedefli saldırıları algılayan ve yöneticiyi bilgilendiren bir hizmettir. Yıllık kullanıcı başı 23 USD + KDV ödeyerek maillerinizi koruma altına alabilirsiniz.
Cloud to Cloud Backup;
$28 $500
/ Per year
Exchange Online, OneDrive for Business, SharePoint Online, Groups, and Teams gibi Office 365 öğelerinin kullanıcı bazlı sınırsız yedeğini almayı sağlayan bir hizmettir. Sadece aktif kullanıcılar lisanslanır. Yıllık kullanıcı başı 28 USD + KDV ödeyerek verilerinizi kolayca yedekleyebilirsiniz.
İletişim
Şirketinizi Güvence Altına Alın

Buluta hazır güvenlik çözümleri ile şirketlerin ihtiyaçlarına en uygun yazılım programlarını sunan sistemde hem şirket cihazlarında hem de yedek olarak bulutta veri depolama imkanı vardır.

Siber Güvenlik Çözümleri

Alanında uzman bir ekip tarafından hazırlanan ve şirketlerin ihtiyaçlarına göre özeleştirilebilen sistemler sunan Barracuda e-posta korumasından ağ güvenliğine, bulut güvenliğinden veri korumasına kadar şirketinizin ihtiyaç duyduğu tüm siber güvenlik açıkları için bir çözüm sunar.