Bulut Dönüşümü

Bulut dönüşümü, kuruluşun iş hedefleriyle uyumlu uygulamaların, yazılım programlarının, masaüstlerinin, verilerin veya tüm altyapının taşınması dahil olmak üzere işinizi buluta taşıma sürecidir.

Bulut dönüşümü diğer birçok avantajın yanı sıra, verileri paylaşma ve kaydetme verimliliğini, hızlandırılmış pazara sunma süresini, gelişmiş organizasyonel esnekliği ve ölçeklenebilirliği artırır ve ayrıca ağ güvenliğini merkezileştirir. Genel olarak, bir işi yürütme şeklini büyük ölçüde etkiler.

Bulut dönüşümü günümüzde oldukça popülerdir ve sağladığı avantajlar sayesinde popülerliğini arttırmaya devam edecektir. Donanım ve operasyon maliyetlerinizi ve eforunuzu azaltmak, veri merkezi güvenliğinizi arttırmak, eski uygulamaları modernleştirmek, esneklik ve ölçeklenebilirliği arttırmak bu avantajlardan en önemlileridir. Genel olarak, bir işi yürütme şeklini büyük ölçüde etkilemektedir ve operasyonel süreçlerinize hız katmanızı sağlamaktadır.

Bulut Dönüşüm Hizmetleri

Bulut ortamınızı değerlendirme, oluşturma ve çalıştırma konusunda size gerekli yardımı sağlayabilecek birçok bulut dönüştürme hizmeti sağlayıcısı vardır, ancak çoğu zaman kuruluşlar, iş gereksinimlerine en uygun bulut çözümlerini ve daha da önemlisi rehberlik edecek doğru hizmet sağlayıcıyı algılamakta zorlanırlar.

Ne elde edersiniz ?

  • BT Yönetim Maliyetleri Tasarrufu
  • Global Standartlarda Güvenlik
  • Esneklik
  • Kolay Ölçeklenebilirlik
  • Capex yerine Opex