CCTV Çözümleri
Kapalı Devre Görüntü Kayıt ve Güvenlik Sistemleri 
CCTV Çözümleri Kapalı Devre Görüntüleme (Close Circuit Television CCTV) sistemleri genel olarak güvenlik amaçlı konumlandırılmalarına rağmen günümüzde artık IP tabanlı sistemler ve görüntü işleme yeteneklerinin artması ile Kişi Sayma, Plaka Tanıma, Kİşi Takip, Alan Koruma ve son olarak yaşanan pandemi sürecinde Ateş Ölçme gibi özellikler kazanarak iş hayatında hatrı sayılır bir yer edinmiştir. Bu sistemler yangın alarm sistemleri, acil anons sistemleri, akıllı ev ve otomasyon sistemleri ile birleştirilerek bütüncük bir güvenlik hedeflenmektedir.
CCTV sistemlerinin esası; belirli bir bölgede yayın yapan kamera görüntülerinin sınırlı sayıda izleme ekranına ulaştırılmasıdır.
 Ev veya işyeri güvenliği için gerekli kapalı devre kamera çözümünün tespiti için öncelikle, mahalde bir keşifte bulunmakta ve istenilen güvenlik kriterleri oluşturulmaktadır. Ortaya çıkan sonuç raporuna göre güvenlik sistemi teknolojilerine karar verilmekte, sistem montajı yerinde yapılmakta, sistemin etkin kullanımı için eğitim verilmekte ve yaygın servis ağımız ile de hızlı arıza destek ve bakım hizmeti verilmektedir.
Güvenlik Kameraları

Güvenlik Kamera Sistemleri; çocuklarını evde bakıcı ile bırakmak zorunda kalan annelerden, işyerinde özellikli alanları izlemek isteyen işletmecilere kadar çok geniş bir alan için ideal bir çözümdür.

  • Kaliteli gece görüş olanağı
  • Yüksek standartlarda kayıt seçenekleri
  • E-Posta veya SMS yoluyla bilgilendirme seçenekleri
  • Uygun maliyet çözümleri
  • İstenilen yerden görüntülere erişim seçeneği
Kamera Tipleri;

Dome (Kubbe) Kameralar; İç ve dış ortam olarak kullanılabilirler, genelde görüş açıları ve mekana uygunluk sebebi ile iç ortamda tercih edilirler.

Box Kameralar; genelde iç ortamda kullanılarlar, muhasfaza kutusu ile birlikte dış ortamda kullanılabilirer

Speed Dome Kameralar, genellikle dış ortamda geniş alanları izlemek, yüksek odaklanma sağlamak ve hareketlilik özelliği kazanmak için kullanılırlar.

Bullet (Kurşun) Kameralar ise genelllikle dış ortamda kullanılır ve gece daha net bir kayıt imkanı sağlarlar.

Cube Kameralar, bütünleşik ve dekoratif bir yapıda olmaları, ses kaydı gibi özellikleri ile iç mekanlarda tercih edilirler.