Hakkımızda

Aeris Teknoloji Çözümleri, 2011 yılında uzun yıllardır sektörde bilgi birikimi edinmiş profesyonellerce, müşterilerine değer katan, fark yaratan ve faaliyet gösterdikleri alanlarda rekabet avantajı sağlamayı hedefleyen bir iş ortağı olarak kurulmuştur.

Müşteri bazında özelleştirilmiş, geri dönüşümü yüksek ve ölçülebilir Bilişim Teknolojileri Çözümlerini hassasiyetle inşa etmektedir. Alanında uzman ve nitelikli çalışanları ile doğru ve gerekli teknoloji çözümlerini müşterilerine sunmaktadır.

Yenilik

Değişen koşulları takip etmek ve bu yenilikleri yaşam ve teknoloji ile bütünleştirmek.

Markalaşma

Taşıdığı tüm Üretici Markalarında öncü olmak ve en iyi markaları müşterilerine sunmak.

Bütünlük

Müşterilerimizle kazanç/risk dengesini kurabilen, talep yaratan ve çözüm üreten iş modeli oluşturulması.

Planlama

Sunduğu çözümler içerisinde İnovasyon ve İş Sürekliliğini ön planda tutarak, müşteri memnuniyetini sağlamak.

Vizyonumuz

Bilişim teknolojileri sektöründe nitelikli hizmet, en yeni ve fonksiyonel teknoloji ürün ve hizmetlerini sunmak ve uzmanlıkları ile bu konuda fark yaratmak.

Misyonumuz

Bilgi Teknolojileri alanında hizmet verdiğimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, ve takım ruhuna destek vererek bunu işine yansıtan, tercih edilen bir teknoloji iş ortağı olmak.

İş Ortaklarımız

Kendi alanında lider, yenilikçi, üreticiler ile kurduğumuz iş ortaklıkları çerçevesinde müşterilerimize geri dönüşü hızlı, ölçülebilir çözümler sunmaktayız. Tüm bu üreticilerin ürün ve çözüm gruplarında uzmanlaşan yetkin personelimiz ile birçok sektörde başarı hikayelerine imza atmaya devam ediyoruz.