Hakkımızda

Aeris Teknoloji A.Ş. , 2011 yılında Bilgi Teknolojileri Altyapıları ve Bulut Teknolojileri entegrasyonu konularında müşterilerine değer katan, fark yaratan ve onlara faaliyet gösterdikleri alanlarda rekabet avantajı sağlamayı hedefleyen bir teknoloji iş ortağı olarak kurulmuştur.

Müşteri bazında özelleştirilmiş, geri dönüşümü yüksek ve ölçülebilir Bilgi Teknolojileri Çözümlerini hassasiyetle inşa etmeke, Alanında uzman ve nitelikli çalışanları ile doğru ve gerekli teknoloji çözümlerini müşterilerine sunmaktadır.

Yenilikçi

Değişen koşulları takip etmek ve bu yenilikleri yaşam ve teknoloji ile bütünleştirmek.

Güvenilir

Alanında Lider ve öncü markalarla İş Ortaklıkları kurarak en iyi Teknoloji Çözümlerini müşterilerine sunmak.

Bütünleştirici

Müşterilerimizle Fiyat / Performans ve Kazanç / Risk dengesini kurabilen, talep yaratan ve çözüm üreten iş modeli oluşturulması.

Planlama

Sunduğu çözümler içerisinde İnovasyon ve İş Sürekliliğini ön planda tutarak, müşteri memnuniyetini sağlamak.

Vizyonumuz

Bilişim teknolojileri sektöründe nitelikli hizmet, en yeni ve fonksiyonel teknoloji ürün ve hizmetlerini sunmak ve uzmanlıkları ile bu konuda fark yaratmak.

Misyonumuz

Bilgi Teknolojileri alanında hizmet verdiğimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, ve takım ruhuna destek vererek bunu işine yansıtan, tercih edilen bir teknoloji iş ortağı olmak.

İş Ortaklarımız

Kendi alanında lider, yenilikçi, üreticiler ile kurduğumuz iş ortaklıkları çerçevesinde müşterilerimize geri dönüşü hızlı, ölçülebilir çözümler sunmaktayız. Tüm bu üreticilerin ürün ve çözüm gruplarında uzmanlaşan yetkin personelimiz ile birçok sektörde başarı hikayelerine imza atmaya devam ediyoruz.